Do popularnych modeli bram garażowych zaliczają się bramy rolowane. Jeszcze do niedawna był to typ bram, który sprzedawał się sporadycznie. Jednak dzisiaj jest równie popularny jak bramy segmentowe czy uchylne. Odznacza się nieskomplikowaną konstrukcją – podobną do mechanizmu rolet okiennych. Zaletą tego typu bramy jest jej szczelność. W tym względzie (naturalnej termoizolacji) jest lepsza i cieplejsza od bramy segmentowej. Jest to urządzenie, które może być stosowane w garażach jednostanowiskowych (niestety nie może być używana w obiektach przemysłowych). Standardowy pancerz bramy zbudowany jest aluminiowych profili, które są solidne i wytrzymałe.

Brama garażowa rolowana z automatyczny sterowaniem

Brama rolowana była jedną z droższych bram garażowych, ale odkąd zyskała na popularności jej ceny znacząco spadły. Najtańszy model u znanego producenta, takiego jak RoletyAlu kupimy od 1800zł. Firma RoletyAlu specjalizuje się w produkcji rolet i bram garażowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku jest tutaj wielką zaletą – firma dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się trendów i jest wyczulona na potrzeby klientów. Jeśli zależy nam na kupnie bramy, która będzie służyła nam przez lata, wybierzmy sprawdzonego producenta.

Należy pamiętać, że w wyborze bramy, istotna jest jej funkcjonalność. Bramy garażowe z automatycznym napędem są nieco droższe od tych sterowanych ręcznie. Przykładowy koszt dużej bramy o parametrach:

  • rozmiary 225×300
  • z sterowaniem silnika radiowego
  • dwoma pilotami (brelokami)
  • systemem NHK (otwieranie awaryjne)

Koszt takiego urządzenia w RoletyAlu wynosi 3240zł.

Brama rolowana to urządzenie idealne dla osób z małymi garażami i ograniczonym podjazdem. Zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Decydując się na ten model, zyskamy również trwałość, brama wykonana jest z materiałów dobrej jakości, takich jak: stal falista, aluminium, włókno szklane. To sprawia, że jest wytrzymała i odporna na uderzenia. Ponadto, dzięki zakupowi właśnie tego typu bramy, można skutecznie “docieplić” garaż.

 

Leave a Comment

You may also like