Procedura

Odzyskania dla Państwa podatku z Norwegii przez profesjonalne biuro podatków zagranicznych gwarantuje możliwość szybkiego i skutecznego uzyskania należnych pieniędzy. Całą procedurę, która pozwoli nam złożyć odpowiedni wniosek o zwrotu podatku z Norwegii ograniczamy do kilku niezbędnych kroków. Dzięki temu obowiązki wynikające z rozliczenia pozostają tylko i wyłącznie na naszej głowie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu kompleksową i rzetelną usługę, której owocem będzie odzyskanie pieniędzy z tytułu pracy w Norwegii.

Prosimy Państwa o kontakt

Dzięki skontaktowaniu się z nami i opisaniu swojej sytuacji zawodowej związanej z Państwa pobytem w Norwegii, będziemy mogli sporządzić dla Państwa wniosek o zwrot podatku do norweskiego urzędu skarbowego. Dzięki temu kontaktowi będziemy mogli m.in. oszacować wstępnie wysokość należnego podatku, jaką mają Państwo szansę odzyskać. Informacje jakie otrzymamy od Państwa, dotyczące między innymi historii zatrudnienia w Norwegii i przychodów uzyskanych poza granicami naszego kraju pozwolą nam lepiej dopasować ulgi podatkowe do wniosku. Dzięki temu będziemy mogli w Państwa imieniu wnioskować o większy zwrot podatku z Norwegii. Niezwykle ważne dla nas będą również kwestie dotyczące sposobu wypłaty pieniędzy z tytułu zwrotu. Zebrane dane pozwolą nam w pełni usprawnić proces współpracy z Państwem po to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.
W jaki sposób można się z nami skontaktować? Zapraszamy do działu: Kontakt.

Prosimy Państwa o przygotowanie dokumentów

Zgromadzenie przez Państwa wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z pobytem w Norwegii, takich jak bilety, rachunki, dokumenty z urzędów, od pracodawców czy z banków, pozwoli na skompletowanie wniosku o zwrot podatku i przekazania go do norweskiego urzędu skarbowego. Dobrze skompletowane dokumenty znacznie uproszczą procedurę zwrotu, gdyż ich wypełnieniem zajmiemy się dla Państwa osobiście.

Prosimy Państwa o cierpliwość

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by kompleksowo i szybko skierować w Państwa imieniu wniosek do norweskiego urzędu podatkowego. Niemniej jednak tamtejszy urząd ma nawet kilka miesięcy na jego rozpatrzenie i wydanie stosowanej decyzji. W przypadku wydłużającego się procesu rozliczenia aby przyspieszyć termin wypłaty zwrotu, interweniujemy w Państwa sprawie aby w efekcie aby mogli Państwo jak najszybciej otrzymać pozytywną decyzję podatkową, a następnie zwrot podatku z Norwegii.

Dodaj komentarz