Skok ze spadochronu

Kiedy mamy na myśli zrobienie czegoś naprawdę szalonego myślimy, „to jak skok ze spadochronem”. Fani prawdziwych emocji na pewno będą zachwyceni możliwością oddania takie skoku w dosłownym znaczeniu.
Skok poziom mistrz!
Nic nie da się porównać z przesuwaniem przez nas granic własnego strachu, czy wykreślania z listy „do zrobienia w życiu” kolejnych pozycji. Szukając niezapomnianego prezentu do fana adrenaliny, tej z prawdziwego zdarzenia skok ze spadochronem będzie strzałem w dziesiątkę. Do tej opcji możemy dokupić pakiet z wideorejestracją by nic z przeżytych chwil nam nie umknęło i zostało na cudowną pamiątkę. Ciekawym pomysłem, jest także możliwość wykonania skoku w duecie, może to być oryginalny prezent z okazji ślubu czy jego rocznicy.
A może skok w wersji łagodnej?
Dla osób nielubiących tak wymagających wyzwań, czy dla najmłodszych proponujemy skoki w wersji light- tunel aerodynamiczny. Osoby wchodzące do tunelu, także mają okazję zaliczyć lot i to na własnej skórze. Zapewnijmy obdarowanemu poczucie lekkości i możliwość wykonania niebywałych akrobacji, jaką daje tunel aerodynamiczny.
To może być skok życia! Taki upominek na pewno nie znajdzie się w szufladzie „zapomniane”, taki prezent zostanie w pamięci obdarowanego już na zawsze.

Leave a Comment

You may also like